3 Najpopularniejsze Programy Partnerskie

3 najpopularniejsze programy partnerskieProgramy partnerskie są bardzo popularnym narzędziem dla właścicieli serwisów internetowych, blogów oraz użytkowników serwisów społecznościowych, umożliwiającym zarabianie w internecie. Popularność tego typu działalności stale rośnie, a dzięki temu przybywa również osób zarabiających na udziale w programach partnerskich. Ten wpis zostanie podzielony na 3 części, w których postanowiłem opisać 3 najpopularniejsze programy partnerskie. W dzisiejszym wpisie dowiecie w jaki sposób można zarabiać pieniądze przy pomocy serwisu iBroker.pl .

Czym jest iBroker.pl?    

iBroker.pl - jest to nowatorska usługa polegająca na promocji ogłoszenia rekrutacyjnego poprzez boksy tekstowe na stronach internetowych wydawców. iBroker.pl jest pierwszym w Polsce internetowym brokerem ogłoszeń o pracę, szybkim i prostym sposobem na dotarcie do dużej grupy potencjalnych pracowników oraz narzędziem optymalizującym koszty rekrutacji.     

Na czym można zarabiać.      

iBroker.pl oferuje dwie możliwości zarabiania na swoich witrynach internetowych. Pierwszą z nich jest program partnerski.        

Program partnerski iBroker jest adresowany do posiadaczy stron internetowych, którzy poprzez umieszczenie banerów, paneli reklamowych lub linków tekstowych połączonych hiperłączami z iBroker.pl zachęcą nowych Użytkowników do zarejestrowania się jako Wydawca lub Pracodawca w serwisie iBroker.pl.   

Jak zostać partnerem     

Rejestracja w programie jest całkowicie darmowa. Nie wymaga też od Ciebie wielkiego wysiłku, ani też specjalnych umiejętności technicznych. Zacznij od zapoznania się z regulaminem programu i wypełnienia formularza rejestracyjnego. W przeciągu 24h otrzymasz maila z informacją, czy zostałeś zakwalifikowany do grona Partnerów. Będzie to jednoznaczne z aktywacją konta w Programie Partnerskim. 

iBroker.pl
      Net Head Hunter - jest to kolejna możliwość, dzięki której możemy zarabiać pieniądze. Net Head Hunter jest nowatorską usługą polegająca na promocji ogłoszenia rekrutacyjnego poprzez boksy tekstowe. 20 groszy za każde kliknięcie w boks promujący nasze ogłoszenie oraz 25% prowizji od wydatków klienta przekierowanego z Twojego serwisu. Taki boks tekstowy możecie zobaczyć również na moim blogu. 

boks reklamowy


Szczegóły programu:    

Wygodny i przejrzysty panel administracyjny, umożliwiający śledzenie na bieżąco efektów współpracy,  
Typ prowizji: Pay-Per-Action: 25% prowizji z drugiego poziomu (25 % stanu konta poleconych Partnerów w momencie zgłoszenia przez nich wypłaty), w ciągu roku od jego rejestracji,  
Typ prowizji: Pay-Per-Sales: 25% od pierwszego zamówienia oraz 5% prowizji od zakupów Klienta w ciągu pierwszego roku od rejestracji,  
Bardzo długi okres przechowywania plików cookies (90 dni),  
Możliwość śledzenia statystyk skuteczności każdego z linków, kierujących do  serwisu,  
Próg wypłaty – 150 PLN – minimalna kwota do wypłaty,  

Wystarczy, że zarobisz 150 złotych - w tym min. 30zł z Programu Partnerskiego a otrzymasz  bonus w wysokości 50 zł, który zostanie doliczony do Twojej pierwszej wypłaty!     
Więcej na temat programów partnerskich, dowiesz się czytając wpis "Programy partnerskie"

Podsumowanie:
 
iBroker.pl nie jest serwisem dzięki któremu zarobisz mnóstwo pieniędzy, ale każdy kto posiada własną witrynę powinien się nim zainteresować, a juz szczególnie osoby których strony generują duży ruch. Ogłoszenia o pracę są doskonałym uzupełnieniem treści na stronie. Przez wielu użytkowników nie są traktowane jako reklama więc są też chętniej przez nich klikane. Warto rozważyć umieszczenie takiego ogłoszenia na swojej stronie. Osoby zarejestrowane dołączeniem do programu zapraszam do rejestracji. Ty też możesz zarabiać dzięki swojej stronie WWW!

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Zapraszamy do przeczytania poradnika na temat programów partnerskich i zarabianiu przez internet.Poradnik jest darmowy i znajduje się na stronie: https://poradnik-novacash.pl