Zarabiaj na kopiowaniu najlepszych

Zapewne każdy z nas marzy o niezależności finansowej i o tym, aby w końcu podnieść poziom swojego życia przynajmniej tak, aby móc godnie żyć. Problem w tym, że większość z nas nie bardzo wie jak się do tego zabrać. Dlatego w dzisiejszym wpisie chciałbym przedstawić jeden ze sposobów inwestowania swoich pieniędzy, który zresztą również sam stosuję. System jest bardzo prosty i skuteczny, a co najważniejsze jest też darmowy, a polega na automatycznym kopiowaniu najlepszych inwestorów.

eToro, Twój społecznościowy serwis inwestycyjny.
 

Zarabiaj kopiując najlepszych inwestorówGłówną zaletą eToro, wyróżniającą firmę spośród innych brokerów jest bardzo prosta w obsłudze i przyjazna użytkownikowi platforma handlowa. Zrezygnowano w niej z bardziej zaawansowanych opcji na korzyść przejrzystości, prostoty i funkcjonalności. Aplikacja doskonale nadaje się dla początkujących inwestorów, mało doświadczony gracz ma szansę ogarnąć dostępne i w zupełności wystarczające narzędzia i funkcje i nie pogubić się w skomplikowanym interfejsie. Pomimo swojej prostoty platforma wyposażona jest w różnego rodzaju wykresy, które bardzo ułatwiają grę. eToro umożliwia grę na rynku walutowym, obligacji oraz handel srebrem (XAG/USD) i złotem (XAU/USD).
Dla początkujących to wspaniała okazja do zapoznania się z całym procesem handlowym bez popełniania błędów pociągających za sobą straty finansowe. Pomijając oczywiście ważną w tej dziedzinie wiedzę dotyczącą rynku walut, można by powiedzieć, iż inwestorzy na Forex są w pewnym stopniu podobni do graczy pokera. Oni również muszą opierać się o swoją intuicję oraz umiejętności przewidywania następnych ruchów przeciwnika, a bez doświadczenia oraz praktyki, są to umiejętności bardzo trudne do zdobycia.
 

Jak to działa w praktyce.
 

1. Zarówno rejestracja w serwisie jak i korzystanie są zupełnie darmowe. Minimalny depozyt wynosi 50$. Aby otrzymać bonus należy wpłacić minimum 200$, dzięki czemu na nasze konto zostanie dodane dodatkowe 100$. Link do rejestracji znajduje się w prawym górnym rogu tego bloga.
2. Mając już pieniądze na koncie, wyszukujemy najlepszych inwestorów, którzy mają dla nas zarabiać pieniądze. Pamiętając przy tym, aby dokładnie sprawdzić ich statystyki. Ja wybrałem osobę, która inwestuje ostrożnie i przy minimalnym ryzyku i Wam też taką polecam.
3. Gdy już wytypujemy odpowiednią osobę , klikamy na kopiuj i od tej pory wszystkie otwarte przez nią transakcje automatycznie będą też otwierane u nas, oczywiście przy zachowaniu pewnych proporcji, np: jeżeli wasz inwestor otworzy pozycję na 100$ to u Was to będzie 10$.
4. Od tej pory pozostaje nam tylko śledzić stan naszego konta i kontrolować inwestycje. W każdej chwili możemy zamknąć każdą pozycję. Mamy możliwość podglądania najlepszych inwestorów, tego kiedy wchodzą w pozycję czy kiedy z niej wychodzą, w co inwestują i jakie osiągają zyski.

Ja już mam się od kogo uczyć, teraz kolej na Ciebie. Pamiętaj tylko, żeby inwestować te pieniądze, które są nadwyżką w domowym budżecie. Moja strategia inwestowania na tym serwisie jest prosta, przy jak najmniejszym ryzyku osiągać jak największe profity. Najlepsi osiągają nawet kilkaset procent rocznie, a dzięki ich pracy również i ja zarabiam.

Ważne:
Serwis posiada również program lojalnościowy, dzięki któremu możemy zarabiać na polecaniu serwisu. Za każdą osobę, która dzięki nam zarejestruje się w serwisie i dokona depozytu, możemy otrzymać 100 $. Suma jest uzależniona od wysokości depozytu, a pieniądze wędrują prosto na nasze konto inwestycyjne. Dzięki takiemu systemowi obie strony są zadowolone, ponieważ nowy użytkownik otrzymuje bonus od depozytu, a dokładnie taka sama suma zostaje dodana do naszego rachunku.

Brak komentarzy: